U drugoj nedjeljnoj utakmici 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Rujevici je Rijeka svladala Lokomotivu 3:1
  • +16
Rijeka - Lokomotiva, 24. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
  • 90’

Kraj

• 90’

GOOOL Kvržić je potvrdio pobjedu

• 76’

GOOOL Heber je sjajno gurnuo loptu u prostor za Čolaka koji je pogodio za novo vodstvo domaćina

• 68’

Uslijedilo je bolje razdoblje Rijeke, ali udarci Kvržića, Čolaka, Zute i Hebera nisu bili precizni

• 55’

Opasni su gosti i u nastavku, prvih deset minuta pripalo je lokosima, ali Rijeka je izdržala da ne primi pogodak

• 46’

Drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog dijela

• 40’

GOOOL poslije primljenog gola probudili su se i gosti, prvo je priliku zapucao Krstanović, a nešto kasnije Majstorović je bio precizniji za izjednačenje

• 23’

GOOOL Pogodak je visio u zraku... Grahovac je izveo korner, Čolak je prenio loptu, a Heber poentirao glavom