BEZ MODRIĆA U SASTAVU

Realova blamaža na Bernabeu protiv jedne od najslabijih momčadi lige; 'kraljevi' poveli, a onda...

17.02.2019 u 14:09

U prvoj nedjeljnoj utakmici 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je na Santiago Bernabeu šokirala Real Madrid 2:1

'Kraljevi' su još jednom ove sezone razočarali svoje navijače. U Madridu je gostovala jedna od najslabijih momčadi Primere koja je nakon 90 minuta odnijela cijeli plijen.

Real je poveo već u 25. minuti pogotkom Casemira nakon asistencije Kroosa pa tako ništa nije upućivalo na iznenađenje.

No borbeni gosti nisu se predavali, hrabro su se borili pa su za to i nagrađeni. Prvo je u 65. minuti Stuani donio izjednačenje Gironi iz kaznenog udarca (ruka Sergija Ramosa), a deset minuta kasnije Portu je totalno šokirao 70 tisuća gledatelja na stadionu.

U 90. minuti drugi žuti karton dobio je Ramos pa je Real utakmicu završio s deset igrača.

Luka Modrić nije bio u sastavu europskog prvaka zbog odrađivanja kartona.