Real slomio otpor Cityja i plasirao se u finale

04.05.2016 u 22:38

• +4

Liga prvaka, polufinale: Real M. - Manchester C.

Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Nogometaši Real Madrid pobijedili su s minimalnih 1:0 Manchester City u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka te tako osigurali dvoboj s Atleticom, reprizu finala iz 2014. godine...

Sastav Reala: Navas, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo, Modrić, Kroos, Isco, Bale, Jesé, Ronaldo

Sastav ManCityja
: Hart, Sagna, Kompany, Otamendi, Clichy, Fernando, Fernandinho, Jesús Navas, Touré, De Bruyne, Agüero

Liga prvaka, polufinale

Real M. - Manchester C. 1:0 (Bale 20)

Tijek utakmice

Kraj - Real zasluženo ide u finale, gdje ga čeka Atletico
90' - četiri minute sudačke nadoknade
89' - opasan udarac Aguera odlazi malo iznad grede
86' - izlazi Modrić, ulazi Kovačić
64' - Bale je glavom pogodio gredu, City jako opasno živi
59' - opet šansa Ronalda, opet ga je Hart pročitao
55' - Hart brani i Ronaldov udarac glavom
53' - kakva šansa za Modrića! Ostao je sam ispred Harta nakon sjajnog proigravanja Balea, ali nije ga uspio svladati!
Poluvrijeme - Real ima prednost, ali ništa još nije riješeno
41' - Fernandinho je pogodio vratnicu nakon dodavanja De Bruynea...bila je to najbolja prilika za City dosad
36' - Ramos je zabio drugi gol Reala, ali je poništen zbog zaleđa Pepea
20' - goool za Real! Bale je nakon asistencije Carvajala pogodio suprotne rašlje!

19' - Modrić je tražio prekršaj u opasnoj zoni nakon starta Fernandinha, ali nije ga dobio
13' - Ronaldo neprecizan glavom nakon ubačaja Carvajala
10' - Kompany se ozlijedio, ulazi Mangala
5' - Isco u prvoj poluprilici za goste, ali Hart na kraju skuplja loptu u svoje ruke
1' - dvoboj u Madridu je počeo

Nakon plasmana u finale Atletica u utorak na Allianz Areni, ove srijede saznat ćemo tko će biti protivnik Simeoneovoj momčadi. Zidaneov Real dočekuju na Bernabeuu Manchester City, a utakmica bez pogodaka na Etihadu znači da domaćin mora pobijediti kako bi prošao u finale, dok bi goste i neki od neriješenih rezultata mogao zadovoljiti.

Real očekivano u utakmicu kreće s Modrićem od prve minute, a Kovačićem na klupi. U sastav se nakon ozljede vratio i Cristiano Ronaldo. City koji je odmarao momčad u zadnjem kolu Premiershipa na teren je ubacio svoje najjače snage, u jednoj od posljednjih utakmice trenera Manuela Pellegrinija.