ČOP I SUIGRAČI ŠOKIRALI

Real s dvojicom Hrvata u Malagi 'prosuo prvenstvo'

21.02.2016 u 18:04

Nogometaši madridskog Reala upisali su neočekivani kiks u malagi koji ih sasvim odvaja od bitke za španjolske prvake

Trener gostiju Zidane dao je po 90 minuta hrvatskim veznjacima Kovačiću i Modriću, a Real je došeo u vodstvo golom Ronalda u 33. minuti. Tri minute zatim Portugalac je propustio zabiti s bijele točke i sredinom nastavka došla je neumoljiva kazna domaćina.

duga akcija nakon prekida završila je ubačajem Weligtona kojega je iz voleja pod gredu zakucao Albentosa za konačnih 1:1. Real je očekivano imao više od igre, no domaćin za kojega je Duje Čop odigrao prvih 80 minuta uzeo im je važan bod kojim se dodatno 'raskomotio' prilično daleko od opasne ligaške zone.

Real je ostao devet bodova iza zahuktale Barcelone, a i gradski rival Ateltico ima priliku večeras protiv Villarreala otići na tri boda viška.