KOVAČIĆ IGRAO

Real pobijedio u gostima, Pletikosa debitirao

02.03.2016 u 22:58

Bivši vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa debitirao je za Deportivo u 1-4 porazu na gostovanju kod Athletica u Bilbau, dok je Mateo Kovačić ušao s klupe u pobjedi Reala kod Levantea...

Po 37-godišnjeg Pletikosu koban je bio njegovo gotovo vršnjak, 35-godišnji Aritz Aduriz (36, 53, 60), koji je postigao tri gola za Athletic. Prvi gol za domaće postigao je Muniain (13), dok je strijelac za Deportivo bio Riera (51).

Svih 90 minuta za Eibar u 0-1 porazu na gostovanju kod Seville odigrao je Josip Radošević. Jedini gol na susretu postigao je Llorente (11).

Mateo Kovačić je u 3-1 (2-1) pobjedi madridskog Reala na gostovanju kod posljednjeg Levantea sudjelovao od 74. minute. Madrižani su poveli sa 2-0 pred kraj prvog poluvremena golom Cristiana Ronalda (34-11m) i autogolom vratara Levantea Diega Marina (38-ag).

Za domaće je prije odlaska na odmor smanjio Deyverson (39), a taj je rezultat vrijedio sve do sudačke nadoknade kada je Isco (90+2) potvrdio pobjedu Raela koji je ostao treći sa 57 bodova, četiri manje od drugog Atletica, a devet manje uz utakmicu manje od vodeće Barcelone koja u četvrtak gostuje kod Rayo Vallecana.