impresivna pobjeda

Real kakav već dugo nije viđen: Sav svoj bijes iskalio na Sevilli!

09.12.2017 u 18:05

Nogometaši Reala u 15. kolu Primere s visokih 5:0 pobijedili su Sevillu, uz dva pogotka Cristiana Ronalda, a taj je rezultat stajao na semaforu već na poluvremenu...

Zidaneova momčad nije imala milosti za svog protivnika i utrpala je pet golova već u prvom poluvremenu. Cristiano Ronaldo dvaput je zabio, koliko i u prethodnih 14 kola španjolskog prvenstva, a u strijelce su se još upisali Nacho, Kroos i Achraf.

U drugom poluvremenu na sreću gostiju golova više nije bilo, ali Real koji je zaostajao osam bodova uoči ovog kola za Barcelonom može biti zadovoljan, jer napokon izgleda kao momčad koja je u posljednje dvije sezone osvojila Ligu prvaka.

Luka Modrić igrao je do 71. minute, a Mateo Kovačić ovaj je put ostao cijelu utakmicu na klupi.