Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Hrvatska je protiv Paname odigrala grozno prvo poluvrijeme.
Momčad Zlatka Dalića bila je potpuno bezopasna, a Panama je u nekoliko kontri izgledala jako, jako opasno.
U studiju HRT-a u poluvremenu su bili voditelj Marko Šapit i stručni komentator Vedran Ješe.
'Ne možemo biti zadovoljni jer nismo dobili ono što smo željeli, a to je dominantna Hrvatska. Nesigurni smo, ne stvaramo šanse, a oni su imali par kontri iz kojih su bili opasni. Nadam se da je ovo samo loše poluvrijeme, rekao je Ješe i dodao:
'Malo reprezentacija protiv nas može uzeti posjed, ali posjed je ništa. Ne stvaramo šanse, nema nas u boxu i kad krila dobiju loptu tu je Musa sam, a Peršić nešto pokušava iz drugog plana.
Panama još nije dobila na Svjetskom prvenstvu, nadam se da nećemo mi biti ti koje će pobijediti prvi put'.
