• L.K.
  • Zadnja izmjena 23.07.2022 23:07
  • Objavljeno 23.07.2022 u 21:34
Luda utakmica se odigrala u Koprivnici. Belupo je poveo odmah na početku utakmice golom Marine iz penala u 2. minuti. Modri su golovima Baturine, Oršića i Drmića preokrenuli utakmicu u prvom poluvremenu. U nastavku pogodak Mišića i Špikića su potvrdili pobjedu i Čačićeva momčad se okreće europskim kvalifikacijama

SLAVEN BELUPO: Sušak, Kvržić, Božić, Soldo, Bosec, Marina, Bašić,, Caimacov, Crnac, Hohxa, Branšteter

DINAMO: Livaković, Moharrami, Ristovski, Lauritsen, Bočkaj, Baturina, Mišić, Ljubičić, Menalo, Oršić, Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX sport
Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX Sport