MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR

Raspoloženi Eduardo zabio Rangersima

02.08.2009 u 19:31

Eduardo se vratio! U drugom susretu Emirates kupa naš reprezentativac bio je strijelac drugog gola za Arsenal protiv Glasgow Rangersa

Nakon što je u prvoj utakmici Emirates kupa protiv madridskog Atletica dobio samo 24 minute, Eduardo da Silva započeo je od prve minute susret s Glasgow Rangersima. Naš reprezentativac bio je vrlo raspoložen, rastrčan i, što je najvažnije, efikasan, a sve to može itekako veseliti i Arsenea Wengera koji je u ljetnom prijelaznom roku ostao bez Emanuela Adebayora, ali i Slavena Bilića kojeg u Bjelorusiji uskoro očekuje težak ispit u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2010.

ARSENAL - RANGERS 3:0 (2:0)
London, stadion Emirates, gledatelja 56.758

Strijelci: 1:0 Wilshere (2), 2:0 Eduardo (11), 3:0 Wilshere (72)

Arsenal: Almunia; Eboue, Gallas, Silvestre, Clichy; Wilshere, Merida, Song, Fabregas, Arshavin; Eudardo
Igrali su još: Rosicky, Denilson, Ramsey, Bendtner, Traore, Watt
Rangers: McGregor; Whittaker, Bougherra, Weir, Papac; Beasley, Davis, Mendes, Thomson, Naismith; Lafferty
Igrali su još: McCulloch, Novo, Miller

Arsneal je pobijedio Škote sa uvjerljivih 3:0, a da Silva je bio strijelac drugog pogotka. Inače, Dudu je i ostatak utakmice odigrao vrlo dobro, prijetio je suparničkom golmanu iz svim mogućih pozicija i nije nemoguće da će upravo povratak Eduarda u momčad Arsenala nakon svih teških i lakših ozljeda biti najveće ljetno pojačanje 'topnika'.