BRAVO ROBI!

Prosinečki sa Zvezdom krenuo pobjednički

05.03.2011 u 21:19

Bivši Bilićev suradnik na klupi hrvatske nogometne reprezentacije, Robert Prosinečki, napokon je doživio službeni trenerski debi. Danas je prvi put vodio Zvezdu u službenoj utakmici, koju su njegovi igrači dobili 1:0

Zvezda nije blistala protiv Smedereva, ali je pokazala, prema pisanju portala B92, mnogo više nego u prvom dijelu sezone. Prosinečeki je, kada je došao na klupu Zvezde, tražio da njegova momčad ima loptu što više u svojim nogama, i taj uvjet njegovi su igrači ispunili, jer tijekom 90 minuta 'crveno-bijeli' su imali 80 posto loptu u svom posjedu.

Jedini pogodak za Zvezdu postigao je Cadu u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena preciznim udarcem s bijele točke.

'Sretan sam što su naši navijači bili u velikom broju unatoč velikoj zimi. Zadovoljan sam zbog pobjede, ali možemo igrati puno, puno bolje, pogotovo u napadu', rekao je Prosinečki.

Zvezda je ovom pobjedom i dalje ostala na minusu od pet bodova za vodećim Partizanom.