LAŽNI FAIR PLAY

Prevarom do gola, pa se 'posuli pepelom'

06.12.2009 u 11:59

U susretu 17. kola druge talijanske nogometne lige između Ascolija i Reggine dogodila se nesvakidašnja situacija koja je na koncu domaću momčad koštala poraza 1:3

U 14. minuti utakmice ozlijeđeni igrač Reggine Carlos Valdez nije uspio izbaciti loptu u aut kako bi mu se ukazala pomoć, te su domaći krenuli u napad iz kojega su postigli vodeći pogodak. To je razljutilo gostujuće igrače, u svoj toj gužvi branič Reggine Andrea Costa dobio je i crveni karton, ali nakon što je dvoboj nastavljen nogometaši Ascolija su se maknuli u stranu i dopustili Reggini da izjednači.

Gosti su u drugom poluvremenu postigli još dva pogotka i stigli do vrijedne pobjede u borbi za ostanak u ligi. Trenutačno je Reggina 17. sa 19 bodova, a Ascoli 20. sa 15.