za prvu pobjedu svog kluba

Predstava za pamćenje švicarskog nogometaša; u pobjedi bivšeg kluba Ivana Leke zabio golova kao nikad u karijeri

08.08.2021 u 18:15

U susretu trećeg kola belgijskog nogometnog prvenstva Royal Antwerp je na gostovanju pobijedio Standard Liege sa 5:2, a svih pet golova za pobjednički sastav zabio je 27-godišnji Švicarac Michael Frey.

Švicarski napadač je u prvom poluvremenu zabio dva gola (6, 37), a potom u nastavku u razmaku od devet minuta još tri puta tresao suparničku mrežu (59, 62, 68).

'Ovo mi se prvi put dogodilo u karijeri. Poseban je osjećaj zabiti pet golova na utakmici, a zatim i pobijediti. To je poseban dan', kazao je Frey koji je nakon utakmice za uspomenu uzeo loptu.

'Naravno da sam je uzeo', kazao je sa smiješkom pred kamerama Eleven Sportsa.

Frey je ovoga ljeta stigao u Antwep, klub koji je prošle sezone vodio naš Ivan Leko, nakon što je posljednje tri sezone bio član Fenerbahčea, no veći dio vremena je proveo na posudbama u Nürnbegu i Beverenu. Igrao je i za Zürich i Young Boyse.

Za domaći sastav golove su zabili Muleka (55) i Dragus (77).