Engleska je bolje krenula u utakmicu i poveli su preko Bellinghama u 13, minuti. Srbija se nije predala i u drugom poluvremenu su stvorili par šansi, ali nisu uspjeli zatresti mrežu i rezultat je ostao 1:0

SRBIJA: Rajković - Veljković, Milenković, Pavlović - Živković, S. Milinković-Savić, Gudelj, Lukić, Kostić - Vlahović, Mitrović

ENGLESKA: Pickford - Walker, Stones, Guehi, Trippier - Alexander-Arnold, Rice - Saka, Bellingham, Foden - Kane

• +26
Srbija - Engleska, Euro (16.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade
  • 89'

89'

S. Milinković-Savić je pucao kao iz topa iz velike udaljenosti i lopta je otišla preko gola!
  • 82'

82'

Nova šansa za Srbiju! Vlahović je dobro pucao s nekih 20-tak metara i Pickford je sjajnom obranom odbio loptu u korner
  • 77'

77'

Ogromna šansa za Englesku! Kane je ispratio ubačaj na drugoj stativi i greda je spasila Srbiju
  • 70'

70'

Srbija je preuzela kontrolu nad utakmicom i kruže s loptom oko šesnaesterca Engleske