Nogometaši Portugala ostvarili su minimalnu pobjedu 1:0 na stadionu Lužniki u Moskvi nad Marokom, u sklopu 2. kola skupine B, golom Cristiana Ronalda u četvrtoj minuti. Ovim porazom Maroko više nema izglede za prolaz dalje, a Portugal u posljednjem kolu čeka utakmica protiv Irana

Portugal - Maroko 1:0 (Ronaldo 4')

Portugal: Rui Patricio; Cédric, Pepe, Fonte, Raphael; B Silva, Carvalho, Moutinho, Joao Mario; Ronaldo, Guedes

Moroko: El Kajoui; Dirar, Benatia, Da Costa, Hakimi; El Ahmadi, Boussoufa; Amrabat, Belhanda Ziyach; Boutaib

Sudac: Mark GEIGER (SAD)

• +4
SP 2018., skupina B: Portugal - Maroko Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • 90’

Završena je utakmica. Portugal je stigao do prve i teško izborene pobjede i sada su na četiri boda u skupini. Čeka ih još utakmica protiv Irana. Ovim golom Cristiano Ronaldo stigao je do svog 85. gola za reprezentaciju te je tako postao Europljanin s najviše golova za neku nacionalnu vrstu

• 90’

Benatia puca preko gola sa šest metara! Opet su Marokanci propustili sjajnu priliku. Drama u Moskvi!!

• 90’

Igrat će se još pet minuta kaže glavni sudac

• 90’

Kakva prilika Moroko!! Ziyach je ušao u kazneni prostor, ali njegov udarac blokira Pepe

• 84’

Ronaldo je imao slobodni udarac s ruba kaznenog prostora, po sredini gola, ali opet je pogodio živi zid

• 78’

Još jedna sjajna prilika za Moroko; Benatia puca glavom preko gola nakon što je loptu ubacio Ziyech

• 74’

Igrači Moroka se trude, ali nisu uspjeli zabiti. Čini se kako su ostali bez snage i za očekivati je da igrači Portugala počnu odugovlačiti kako bi sačuvali vodstvo

• 60’

Benatia puca sa 12, 13 metara preko gola. Maroko igra fantastično u nastavku

• 55’

Kakva šansa za Maroko! Belhanda je nakon ubacivanja Amrabata s desne strane pucao glavom sa 6,7 metara, ali opet brani Rui Patricio