SJAJNI KOBE BRYANT

Poraz Minnesote, Rudež bez učinka

16.12.2015 u 10:00

Denver Nuggetsi su sinoć sa 112:100 pobijedili Minnesota Timberwolvese, a Damjan Rudež je u 10:36 minuta koliko je bio na terenu ostao bez učinka.

Randy Foye i Kenneth Faried su predvodili Nuggetse sa 19 pogodaka i Denver je upisao šestu pobjedu u sedam utakmica. Will Barton je ubacio 14 uz sedam skokova i pet asistencija za Nuggetse (11-14) koji su imali šut iz igre 56 posto.

Kod Timberwolvesa najbolji je bio Andrew Wiggins sa 23 pogotka, a Zach LaVine je ubacio 20 koševa uz pet asistencija. Za Timberwolvese je ovo sedmi poraz u osam zadnjih utakmica. Ricky Rubio je dodao 13 koševa, devet asistencija i četiri skoka.

LeBron James je zabio 24 koša, a Kevin Love 20 uz osam skokova i Cleveland Cavaliers su slavili protiv Boston Celticsa sa 89-77. Avery Bradley je ubacio 17 koševa za Boston, a Jae Crowder 14.

Sacramento Kings su na krilima DeMarcus Cousinsa, koji je zabio 26 koševa uz 12 skokova, pobijeili Houston Rocketse sa 107-97. Omri Casspi je dodao 19 koševa, Darren Collison 14 uz 13 asistencija te šest skokova za treću uzastopnu pobjedu Kingsa. Najučinkovitiji kod Rocketsa bio je James Harden sa 33 koša, dok su Terry i Patrick Beverley ubacili po 14 svaki.

Los Angeles Lakers su sa 113-95 bili bolji od Milwaukee Bucksa, a Kobe Bryant je postigao 22 pogotka uz šest asistencija i ostavio je sjajan dojam iako mu je ovo bila 11 utakmica u 18 dana i jasno je kako mu je odmor potreban.

D'Angelo Russell je dodao 19 koševa i sedam asistencija za Lakerse koji su u trećoj četvrtini imali prednost od 22 koša i tako došli do druge pobjede u zadnjih 15 utakmica. Lou Williams je zabio 16 koševa, a Julius Randle 14 uz isto toliko skokova. Kod Bucksa najbolji je bio Michael Carter-Williams sa 19 koševa.

12. Utah 23 10 13
13. Minnesota 24 9 15