NAŠEM IGRAČU CRVENI

Pomoćni sudac udario Dejana Lovrena u lice!

03.02.2013 u 18:13

Nogometaši Lyona izgubili su kod Ajaccioa s 3-1, a hrvatski reprezentativac Dejan Lovren dobio je crveni karton. Prije toga je imao nezgodu s pomoćnim sucem.

Lyon sada ima tri boda zaostatka za vodećim Parižanima, a u nastavku dana bi ga mogao bodovno dostići Marseille ukoliko na svome Velodromeu pobijedi Nancy.

Lavovi su poveli na Korzici u 53. minuti pogotkom Alexandrea Lacazettea, ali nakon toga su im kola krenula nizbrdo. Samo četiri minute kasnije je izjednačio Chahir Belghazouani, a u 65. je minuti Adrian Mutu donio domaćima i prednost preciznim udarcem glavom nakon nabacivanja Johana Cavallija.

U posljednjoj se minuti utakmice 'proslavio' Lovren koji je u kaznenom prostoru srušio Dennisa Oliecha u prilici za gol. Dobio je izravan crveni karton, a Mutu je pogodio s bijele točke za konačnih 3-1. Lovrenu je ovo već treće isključenje ove sezone u francuskom prvenstvu po čemu je ligaški rekorder.

Ono bizarno dogodilo se prije, kada je pomoćni sudac neoprezno udario hrvatskog nogometaša u lice podižući svoju zastavicu. Taj je detalj brzo završio na YouTubeu.