Inter je u finalu Lige prvaka! Džeko i društvo su izdržali pritisak Milana u prvom poluvremenu i u nastavku golom Martineza u 74. minuti su osigurali veliku pobjedu

INTER: Onana - Darmian, Acerbi, Bastoni - Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco - Džeko, Martinez

AC MILAN: Maignan - Calabria, Thiaw, Tomori, Hernandez - Tonali, Krunić - Messias, Brahim Diaz, Leao - Giroud

• +22
Uzvratna utakmica polufinala LP-a: Inter - Milan Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI
  • 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 84’

Correa je ušao umjesto Lautara Martineza, a Gagliardini umjesto Martineza

• 80’

Tonali je zaradio žuti karton

• 79’

Barella je dobio žut karton

• 78’

Nova šansa za Inter! Martinez je pucao s ruba šesnaesterca, ali Maignan je siguran

• 74’

GOOOOOOL!! Inter je poveo protiv Intera! Lukaku je našao Martineza u šesnaestercu koji je majstorski zabio za 1:0

• 65’

Kod Intera ulaze Lukaku i Gosens, a izlaze Džeko i Dimarco

• 64’

Zamjena kod Milana, Kalulu je ušao umjesto Thiawa

• 56’

Thiaw je dobio žuti karton

• 54’

Inter je bolje krenuo u drugom poluvremenu, dominira posjedom i kontrolira ritam igre