RABONA IZ SNOVA

Pogledajte sjajne asistencije u Portugalu i Francuskoj

13.03.2012 u 13:29

Dvije prekrasne asistencije obilježile su minuli nogometni vikend u Portugalu i Francuskoj

U utakmici portugalske nogometne lige između Sportinga iz Brage i Leirije, a koja je završila pobjedom domaćina 2:1, gosti, iako poraženi, sasvim sigurno mogu biti ponosni na svog Šveđanina Nicklasa Bärkrotha koji je rabonom asistirao strijelcu Moraesu. Prava je šteta što trener asistentu nije dao veću minutažu, a ne tek od 60. minute dvoboja.

Isti potez vidjeli smo i u utakmici francuske nogometne lige između Dijona i Paris Saint Germaina, a koji je 'potpisao' veznjak gostiju, Argentinac Javier Pastore. Istina, nakon njegova dodavanja nije postignut gol, ali njegova rabona bila je sjajna i precizna. Momčad iz Pariza slavila je 2:1 te je nakon 27. kola 'skinula' Montpellier s vrha tablice.