KUD TO ODE?

Pogledajte očajan pokušaj Garetha Balea; ni navijači Reala nisu se mogli suzdržati od smijeha

28.02.2019 u 09:45

Barcelona se preko Reala plasirala u finale Kupa kralja, a na utakmici na Santiago Bernabeu nije se proslavio Gareth Bale

Velšanin već dugo nije zadovoljan svojim statusom u Realu. I veliki sudar s Barcelonom počeo je s klupe. Priliku je dobio u 68. minuti umjesto Lucasa Vazqueza, ali je nije iskoristio.

Posebno će se pamtiti njegova odlična šansa iz 82. minute. Proigrao ga je Benzema, Bale se sjurio prema Barcinom golu, ali je njegov pokušaj vanjskim felšom ispao smiješan, lopta je završila daleko od gola, na tribinama, a taj trenutak možete pogledati OVDJE.

• +7
Real Madrid - Barcelona, polufinale Kupa kralja 2019. Izvor: Profimedia / Autor: Jose L. Cuesta/261/Cordon Press

Inače, uzvratnu utakmicu polufinala Kupa, koju je Barcelona na Bernabeu dobila 3:0 mogli ste ekskluzivno pratiti na kanalu Arenasport na MAXtv-u.