GOL ERCEGA

Pogledajte kako se Istra počastila u Kranjčevićevoj, ovakav poklon se ne odbija

23.07.2023 u 22:02

Istra je, ni kriva ni dužna, u posljednjoj utakmici 1. kola SuperSport HNL-a povela protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj golom Ante Ercega u 12. minuti igre

Spletom okolnosti u tom je trenutku Istra imala igrača više. Naime, u 11. minuti veznjak Lokomotive Robert Mudražija nezgodno je pao na desno rame nakon starta Istrinog igrača Nebyle.

Prvo mu se ukazivala pomoć na travnjaku, potom i izvan njega. Igra je nastavljena, a Kalaica povratnom loptom počastio napadača Istre Antu Ercega koji je pobjegao čuvaru Mersinaju, zaobišao Čavlinu i pogodio za vodstvo gostiju 0:1.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Dodajmo kako se ozlijeđeni Mudražija nije vraćao u igru. Umjesto njega ušao je Luka Stojković.

• +9
SuperSport HNL: Lokomotiva - Istra 1961, 23.7.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL