Istra je odlično ušla u utakmicu i poveli su golom Ercega (12') , ali u drugom poluvremenu se Lokomotiva probudila i preko Bubanje (69') su zabili za konačnih 1:1

LOKOMOTIVA: Čavlina - Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Milićević - Bubanja, Marić - Šotiček, Mudražija, Goričan - Tuci

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Majstorović, Ćalušić, Valinčić - Mlinar, Petrusenko, Nebyla - Lisica, Erceg, Amatkarijo

1. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Istra 1961 1:1 (Bubanja, 69') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
SuperSport HNL: Lokomotiva - Istra 1961, 23.7.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
1. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Istra 1961 0:1 (Erceg, 12') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 4 minute sudačke nadoknade

• 87’

Opet Stojković prijeti, ali Majkić je još jednom fenomenalno reagirao!

• 82’

Nova prilika za Lokomotivu! Stojković je pucao s ruba šesnaesterca, ali Majkić je siguran

• 75’

Dva žuta kartona dobili su igrači Lokomotive u dvije minute, prvo je požutio Mersinaj, a zatim i Milićević

• 69’

GOOOOL!! Lokomotiva je izjednačila protiv Istre! Bubanja je bio najviši nakon kornera i zabio je za 1:1

• 65’

Vuk je pucao iz dobre pozicije, ali Čavlina je siguran

• 60’

Zamjena kod Istre, Devetak je ušao umjesto Lisice

• 55’

Opet prijeti Lokomotiva, nakon kornera Goričan je naletio na odbijenu loptu, ali obrana je blokirala njegov udarac