zašto nije penal?

Pogledajte kako je Bernauer počisto loptu s crte i ruku Ristovskog

30.03.2024 u 20:44

Veliku priliku za izjednačenje kod vodstva Dinama 0:1 imao je Hajduk u sudačkoj nadoknadi.

Dinamo je poveo golom Petkovića u 38. minuti, a onda je Hajduk u 46. minuti preko Moufija mogao izjednačiti. Livaja mu je poslao sjajnu loptu, no nakon što je uspješno prebacio loptu preko golmana Dinama Nevistića ukazao se Bernauer koji ju je počistio s gol crte.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

U nastavku akcije Ristovski je napucao sam sebe u ruku u šesnaestercu, no prema propozicijama igre tu nema riječi o penalu za Bijele.

Hajduk je još dobro prošao jer su na drugoj strani Petković i Baturina izneredili obranu domaćina kojeg je od novog gola spasila stativa koju je pogodio Baturina.

• +9
28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Sime Zelic/PIXSELL
  • +19
Navijači na Poljudu: Hajduk - Dinamo, 30.3.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL