POKLON OBRANE

Pogledajte kako je Badelj zabio Borussiji

09.01.2013 u 19:52

Nogometaši HSV-a i Borussije Mönchengladbach odigrali su neodlučeno 2:2 u pripremnoj utakmici u trening-kampu u Dubaiju. Strijelac za Hamburžane bio je naš Milan Badelj…

Bivši veznjak Dinama doveo je HSV u vodstvo u 13. minuti, a u 27. je s bijele točke izjednačio kapetan Borussije Filip Daems. Novu prednost je Hamburžanima osigurao Artjoms Rudnevs u 39. minuti, a konačnih je 2:2 u 86. postavio švedski Hrvat Branimir Hrgota.

Podsjetimo, ranije je u turskom Beleku Werder s 2:1 bio bolji od Wolfsburga. Za momčad iz Bremena je svih 90 minuta odradio donedavni branič Zagreba Mateo Pavlović, dok je za 'vukove' cijelu utakmicu u napadu odigrao Srđan Lakić. Ivice Olića nije bilo u sastavu, baš kao ni novopridošlog Ivana Perišića.