ovo je sjajno!

Pogledajte kakav je sjajan gol zabio stoper Rijeke Niko Galešić; ovo se ne viđa često

24.09.2023 u 18:17

Nogometaši Rijeke u 9. kolu SuperSport HNL-a gostuju u Koprivnici kod Slaven Belupa, a od 39. minute vode 1:0 nevjerojatnim golom kojeg je zabio Niko Galešić

Nogometaši Rijeke poveli su u Koprivnici kod Slaven Belupa u 39. minuti golom Nike Galešića. Bila je to sjajna akcija stopera Rijeke koji je iznenadio 'farmaceute', ali i svoje suigrače.

Uzeo je Galešić loptu na vrhu svog šesnaesterca i krenuo prema golu 'farmaceuta'. Nevjerojatno je da ga u toj 'šetnji' od šesnaesterca do šesnaesterca nitko od domaćih igrača nije pokušao ozbiljnije zaustaviti.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Nanizao je Galešić na tom putu četvoricu igrača Slaven Belupa, ušao u šesnaesterac i efektno zabio za vodstvo Rijeke 1:0! Sjajno!