Pogledajte Jelavićev gol u trijumfu Rangersa

• Zadnja izmjena 27.01.2011 09:03
  • Objavljeno 27.01.2011 u 08:06
Nikica Jelavić Glasgow Rangers 2010

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Chris Clark/Press Association/PIXSELL

U susretu 22. kola škotskog nogometnog prvenstva Rangers je na gostovanju pobijedio Hibernian 2:0, a pobjedu je ostvario i Celtic koji je u derbiju kola svladao Hearts 4:0

Za Rangerse je drugi gol na utakmici postigao hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić u 35. minuti te je time još jednom opravdao poziv koji je dobio od izbornika Slavena Bilića za prijateljski susret s Češkom (9. veljače). Među strijelce se za goste upisao i Madjid Bougherra u 26. minuti.

Jelavić je na terenu proveo 72 minute, kada ga je zamijenio Kyle Lafferty, a u 71. minuti dobio je žuti karton.

Do tri boda je došao i Celtic koji je uništio Hearts 4:0. Strijelci za vodeću momčad škotskog prvenstva bili su James Forrest (7), Anthony Stokes (53, 71) i Patrick McCourt (80).

Na ljestvici vodi Celtic sa 52 boda, na drugom mjestu je Rangers sa 47 bodova, dok je treći Hearts sa 45 bodova.