ŠTO VI MISLITE?

Pogledajte iz kakvog penala su Španjolci poveli na Maksimiru; ovakve situacije ljute, jer lopta je s pola metra pogodila ruku Dinamovog braniča

08.04.2021 u 22:16

U prvoj četvrtfinalnoj utakmici Europske lige između Dinama i Villarreala, gosti su stigli do prednosti u prvom poluvremenu na način koji oduvijek izaziva različita mišljenja

Naime, u 42. minuti Moreno je uputio centaršut, uz njega je stajao Theophile kojega je s pola metra lopta pogodila u ruku. Nakon provjere VAR-a sudac je pokazao na bijelu točku.

• +34
Dinamo - Villarreal, četvrtfinale Europske lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Nažalost, takva su nogometna pravila, branič 'Modrih', koji je u prošlosti znao biti u nekim Dinamovim utakmicama tragičar, nije stigao maknuti ruku, te je dosuđen kazneni udarac kojeg je sigurno realizirao upravo Moreno.

Situacija koja će uvijek izazivati oprečna mišljenja u svijetu nogometa, a možete je pogledati u našem priloženom videu na kraju ovoga teksta...

Dinamo - Villarreal 0:1 (43-11m, Moreno) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal