arena cup

Pogledajte golove kojima je Istra 1961 na Arena Cupu pobijedila Goricu

14.01.2024 u 17:38

U 2. kolu natjecanja na ovogodišnjem Arena Cupu nogometaši Istre 1961 su pobijedili Goricu 2:0

Puljani su tijekom cijelog susreta dominirali, ostavivši Goricu bez prave prilike.

Istru 1961 je u vodstvo doveo Salim Fago Lawal već u 11. minuti, nakon što je Mlinar poslao dugu loptu za Valinčića po desnoj strani, ovaj lijepo ulazi u kazneni prostor i daje za Faga Lawala kojemu s pet metara nije bio problem zatresti mrežu Radoševića.

Puljani su vodstvo povećali u drugom poluvremenu nakon što je Erceg izigrao obranu Gorice po desnoj strani i ubacio za Čuića koji na prvoj vratnici pogađa Radoševićev gol.

Istra 1961 - Gorica, 14.1.2024. Arena Cup Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel MAXSport

Imala je Istra 1961 još nekoliko lijepih prilika poput one u 53. kada je Erceg zatresao vratnicu ili tri minute kasnije kada se pred golmanom Gorice našao sam Kadušić, no bio je neprecizan...