EURO U VATERPOLU

Pirova pobjeda za Barakude i loša igra protiv Francuske!

17.07.2014 u 12:51

Hrvatska je pobijedila Francusku 14:11, te odigrala jednu poprilično ispodprosječnu utakmicu. Za prolaz skupine, Hrvatska će morati odigrati dobre utakmice protiv Mađarske i Srbije

Hrvatska - Francuska 14:11 (5:3, 3:2, 2:3, 4:3)

32'- utakmica je gotova! Hrvatska je pobijedila s puno manjom razlikom od očekivane. Barakude su djelovale poprilično loše!
30'- pogodak Muslima s igračem više
27'- peti gol Jokovića za ponovo sigurnu prednost
26'- pogađa i Lončar, nakon dobre akcije
25'- počinje posljednji period igre. Dosad je bilo razočaravajuće. U prvoj akciji, pogodio je Buljubašić s igračem više

24'- Sandro Sukno pogađa s distance, i lakše se diše
22'- Francuzi su Hrvatskoj 'prodali' još jednu kontru. Samo je dva razlike. Odmah u slijedećem napadu, Francuzi smanjuju na gol zaostatka
19'- još jednom pogodio je Joković. Ovoga puta iz kontre, njegov četvrti
17'- počelo je drugo poluvrijeme...

16'- Dobud šamarom po lopti postigao gol ponovo za tri razlike. Poluvrijeme je gotovo! Hrvatska vodi 8:5
9'- u prvom napadu poentirao je Dobud; odlično primanje i okret. Nakon toga, odlična asistencija Šetke za Bukića

8'- gotova je prva četvrtina! Puno pogrešaka i neobavezne igre pa Hrvatska vodi 'samo' dva gola razlike
8'- Muslim pogađa i ponovo je 3 razlike
5'- treći pogodak Jokovića iz kontre
4'- pogodak Mara Jokovića s distance! Golman ukopan
2'- pogocima Muslima i Jokovića, Hrvatska je došla do ranog vodstva
1'- utakmica je počela...

Izabranici Ivice Tucaka, nakon pobjede u prvoj utakmici Europskog prvenstva protiv Njemačke, u teškoj su utakmici protiv Španjolaca došli samo do remija. Barakude su cijelu utakmicu imale velikih problema s igračem više, a iako je Pavić branio sjajno, na kraju je završilo tek 8:8. Pobjeda protiv Francuske bile je imperativ, ali tri gola razlike ne čine se mnogo...