remi u derbiju

Perišićevom Interu uspjelo protiv Napolija ono što ove sezone nikome nije!

21.10.2017 u 23:01

U derbi susretu 9. kola Serie A u Napulju su Napoli i Inter odigrali bez golova, 0-0, pa su obje momčadi ostale jedine neporažene u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Okršaj prve i druge momčadi prvenstva ponudio je neočekivano slab nogomet s malo šansi, većinom na strani domaćina koje je obranio junak dvoboja vratar Intera Handanović.

Napoli je 'prosuo' prve bodove i više nije maksimalan po učinku, Inter je prvi koji od njega nije izgubio ove sezone u Italiji.

Ivan Perišić je odigrao cijeli susret kod Intera, a Marko Rog je kod Napolija zaigrao od 76. minute.

Ranije je Sampdoria u Genovi s 5-0 pobijedila Crotone golovima Gian Marca Ferrarija (3), Fabia Quagliarele (11pen), Gianluce Caprarija (38), Karola Linettya (71) i Dawida Kownackog (76). Ivan Strinić je igrao do 67. minute do Sampdorije koja je skočila na visoko peto mjesto.

Vodi Napoli s 25 bodova ispred Intera (23) te Juventusa i Lazija koji imaju po 19 bodova.