trijumf kod schalkea

Perišić debitirao u dresu Bayerna, Lewandowski s tri gola donio pobjedu

24.08.2019 u 20:27

U 2. kolu Bundeslige Bayern je u Gelsenkirchenu s visokih 3:0 svladao Schalke, u dvoboju u kojem je Ivan Perišić debitirao u dresu bavarskog kluba....

Nakon razočaravajućeg remija protiv Herthe, Bayern se ove subote vratio pobjedničkim navikama. U prošlosti je gostovanje u Gelsenkirchenu bio problem svim njemačkim prvoligašima, no Schalke više nije tako moćan pa je momčad Nike Kovača zabilježila laku pobjedu.

Za trijumf je zaslužan Robert Lewandowski koji je postigao sva tri pogotka na utakmici, u 20., 50. i 75. minuti utakmice.

Ivan Perišić debitirao je ulaskom s klupe umjesto Gnabryja u 58. minuti u dresu Bayerna, ali nije se uspio upisati u listu strijelaca.

Bayern zaostaje dva boda za vodećom Borussijom Dortmund, kao i Freiburgom te Bayerom koji također imaju šest osvojenih bodova.