SERIE A

Palermo već četvrti, Lazio poražen u gostima

07.03.2010 u 17:26

Nakon subotnjih ogleda Milana i Rome, te Juventusa i Fiorentine, u nedjelju popodne odigrano je još sedam utakmica elitnog talijanskog nogometnog natjecanja

U susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Palermo je na Renzo Barbera stadionu pobijedio Livorno 1:0 i skočio na četvrto mjesto Serie A koje osigurava Ligu prvaka. Pogodak odluke postigao je Fabrizio Miccoli devet minuta prije kraja utakmice. Hrvatski nogometaš Igor Budan zaigrao je za Palermo posljednje četiri minute, dok je Dario Knežević odigrao za goste svih 90 minuta.

Siena je kod kuće odigrala 1:1 protiv Parme, a Mate Jajalo nije nastupio za domaći sastav. Lazio je upisao poraz na gostovanju kod Sampdorije 1:2 i nalazi se u sve težoj situaciji. Rimski sastav ima sreće što niti njegovi najbliži suradnici za prvoligaški spas nisu slavili.

Na ljestvici vodi Inter sa 58 bodova, tri boda manje, ali i utakmicu više ima Milan, na trećem mjestu je Roma sa 52 boda, a četvrti je Palermo sa 46 bodova. Juventus je na petom mjestu sa dva boda manje.