UŽIVAJTE!

Ovo je definitivno najbolji košarkaški potez godine!

28.03.2016 u 09:44

S košarkaških terena dosad smo dobivali snimke na kojima se divili atraktivnim zakucavanjima, ludim blokadama ili ubačajima s drugog kraja igrališta. No ovog puta možemo uživati u nevjerojatnoj finti argentinskog košarkaša Facunda Campazza

U dvoboju 25. kola španjolskog prvenstva, odnosno okršaju Murcije i Baloncesto Seville, u kojoj su domaćini slavili sa 80:76, potez dana, a možda i sezone, izveo je Argentinac koji igra za Murciju, Facundo Campazzo

On je u 5. minuti prve četvrtine, pri vodstvu gostiju izveo potez koji se baš ne vidi često u dvoranama. Naime, primio je loptu ispred Slovenca Boštjana Nachbara, a onda je odglumio da je loptu dodao iza njegovih leđa.

Slovenac se posve pogubio i instinktivno otišao u smjeru gdje je mislio da putuje i lopta, na opće oduševljenje domaćih 5623 navijača.

Campazzo je na kraju ubacio 17 koševa, odnosno bio je prvi strijelac svoje momčadi.