Hrvatska je imala pravu dramu u Osijeku, dva puta su se Vatreni protiv Slovačke vraćali iz rezultatskog minusa, ali nažalost nisu uspjeli uzeti sva tri boda, završilo je 2:2. U drugoj utakmici iz naše grupe Rusija je dobila Sloveniju 1:2 i tako preuzela prvo mjesto u skupini

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Vida, Gvardiol, Barišić - Brozović, Modrić - Ivanušec, Pašalić, Perišić - Kramarić

SLOVAČKA: Rodak - Koscelnik, Šatka, Škriniar, Hancko - Hrošovsky, Kucka - Schranz, Hamšik, Haraslin - Almasi

• +56
Hrvatska - Slovačka, nogomet, kvalifikacije za SP 2022., 11.10.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • +11
Navijači na utakmici Hrvatska - Slovačka Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 90’

Barišić je dobio žuti karton

• 86’

Još jedna opasna situacija pred golom gostiju, Brozović je pucao s ruba šesnaesterca ali slab je udarac bio i golman je to sigurno obranio

• 85’

Ipak nema gola, nakon asistencije VAR-a gol je poništen!

• 83’

GOOOOOOOOOL!!! Kramarić je ubacio u šesnaesterac i Vlašić se najbolje snašau u gužvi i zabio za totalni preokret Hrvatske!!

• 80’

Schranz je dobio žuti karton

• 77’

Perišić je probao izvan šesnaesterca, udarac je blokiran biti će novi korner za Hrvatsku

• 76’

Hrvatska sve opasnija, gol je vidno dignuo Vatrene!

• 75’

Skoro totalni preokret! Vlašić je ubacio loptu i od obrane Slovaka je lopta skoro završila u mreži, stativa je spasila goste!