Nogometaši Hajduka u uzvratnoj utakmici 2. pretkola Europske lige pobijedili su 3:2 protiv Slavije ovog četvrtka u Sofiji te tako s ukupnih 4:2 prošli u sljedeću fazu natjecanja...

Sastav Slavije: Sterigiakis - Martinov, Gamakov, Stanisavljević, Velkovski - Ivanov, Karabeljov, Uzunov - Jomov, Čunčukov, Cvetanov

Sastav Hajduka: Ljubić - Juranović, Mikulić, Lopez, Fomitschow - Toma Bašić, Barry, Beširović - Caktaš, Said, Gyurcso

Europska liga, 2. pretkolo:

Slavia - Hajduk 2:3 (Ivanov 45, Jovov 70 / Jurić 24, Caktaš 55, 86), prva utakmica 0:1

• 90’

Kraj u Sofiji, Hajduk zasluženo ide dalje

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade

• 87’

GOOOOL za Hajduk! Bašić je ubacio, Caktaš proslijedio loptu u mrežu i sad je sve riješeno!

• 83’

Ovo je bilo opasno! Angelov je izbio sam pred Ljubića, ali splitska vratar ga je uspio zaustaviti!

• 77’

Hamza puca daleko iznad gola, ali vremena je sve manje za domaćina

• 70’

GOL za Slaviju! Ljubić je obranio prvi udarac, ali Jovov je uspio izjednačiti nakon odbijene lopte

• 67’

Hamza se izborio za prostor i opalio, ali golman Slavije je na mjestu

• 55’

GOOOL za Hajduk! Uzunov je igrao rukom, Splićani ponovo poveli s bijele točke pogotkom Caktaša

• 50’

Hajduk bez problema kontrolira susret i u nastavku utakmice

• 45’

Poluvrijeme u Sofiji, gol Ivanova oživio je Bugare, ali moraju zabiti još dva pogotka ako žele dalje, a ne izgledaju za to sposobni