I ON ZABIO HAT-TRICK

Osim Gomeza i Gerrarda sinoć je oduševio i Damiao

14.03.2012 u 10:04

Interacional se brzo oporavio od prošlotjednog poraza od Santosa i u 3. kolu skupine 1 Cope Libertadores deklasirao bolivijski Strongest s 5:0. Junak pobjede bio je Leandro Damiao, strijelac hat-tricka, u večeri kada su briljirali i Bayernov Gomez s četiri gola odnosno Liverpoolov Gerrard s tri gola

Prvaka Južne Amerike iz 2010. godine do uvjerljive je pobjede predvodio sjajni 22-godišnji napadač Leandro Damiao s tri pogotka. Već nakon sedam minuta klub iz Porto Alegrea je vodio s 2:0 golovima Dagoberta i Damiaa. U drugom je poluvremenu brazilski reprezentativac još dvaput tresao mrežu Bolivijaca, a priču je u 82. minuti zaključio bivši napadač Manchester Cityja Jo

Internacional se sada sa šest bodova izjednačio na vrhu skupine sa Strongestom, ali trećeplasirani Santos ima odigranu utakmicu manje.