marić zabio hat-trick

Osijek pregazio zaprešićki Inter na očišćenom travnjaku Gradskog vrta

16.12.2018 u 14:53

Nogometaši Osijeka s visokih su 6:0 svladali Inter u 18. kolu HT Prve lige i tako se popeli na drugo mjesto uoči zimske stanke u domaćem nogometu...

Dvoboj Osijeka i Intera u subotu je odgođen zbog snijega, no već dan kasnije zahvaljujući domaćim navijačima koji su od zore lopatama čistili travnjak susret se ipak mogao održati.

• +3
Navijači čistili travnjak od snijega u Osijeku Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Isplatio se trud Osječana, jer njihova momčad ove je nedjelje uvjerljivo svladala goste iz Zaprešića i tako skočila na drugo mjesto ljestvice HT Prve lige.

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 18. kolo, NK Osijek - NK Inter Zaprešić Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Zekićeva momčad povela je u 13. minuti nakon što je Mirko Marić povratnu loptu Grgića pospremio u mrežu.

Izvor: Društvene mreže
Osijek - Inter 1:0 (Marić 13) Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

U 35. minuti Haris Hajradinović je iz penala udvostručio prednost, nakon prekršaja Čelikovića na Mariću.

Osijek - Inter 2:0 (Hajradinović 35) Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

U 45. minuti Henty je iskoristio loše izbijanje Kelave i poslao loptu u praznu mrežu.

Osijek - Inter 3:0 (Henty 45) Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

Golijada se nastavila u nastavku, a u 81. minuti Kelava je opet loše izbio loptu, a ovaj put je Marić to kaznio.

Osijek - Inter 4:0 (Marić 81) Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

Dvije minute kasnije Špoljarić je zabio peti gol Osijeka, a Grgić upisao drugu asistenciju.

Osijek - Inter 5:0 (Špoljarić 83) Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

Marić je u 89. minuti sve zaokružio svojim hat-trickom.

Osijek - Inter 6:0 (Marić 89) Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

Zbog odgode utakmice Slavena i Rijeke Osječani su preskočili Bišćanovu momčad i na zimsku stanku odlaze kao prvi pratitelj Dinama...

Osijek - Inter, izjave trenera Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo