U uzvratnoj utakmici 1. pretkola Europske lige nogometaši Osijeka pobijedili su Petrocub rezultatom 2:1 i tako s ukupnih 3:2 prošli dalje u sljedeće kolo, gdje ih već sljedećeg četvrtka čeka škotski Rangers...

Sastav Osijeka: Malenica - Šorša, Lončar, Radeljić, Barišić - Mudražija - Boban, Henty, Mioč, Bočkaj - Marić

Sastav Petrocuba: Celeadnic - Mudrac, Potirniche, Sandu - Slivca, Djou, Cojocaru, Taras, Douania - Ambros, Ivanov

Europska liga, 1. pretkolo:

Osijek - Petrocub 2:1 (Mudražija 15, Barišić 61 / Ambros 22), prva utakmica 1:1

• +3
Europska liga, 1. pretkolo: Osijek - Petrocub Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj dvoboja, Osijek ide dalje

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 81’

Marić je mogao sve riješiti udarcem s dvadesetak metara, ali modavski golman odlično brani

• 78’

Cojocaru je pucao sam pred Malenicom, ali srećom nije ga svladao!

• 75’

Opasno je bilo pred golom Malenice, ali osječki golman u zadnji časd odbija loptu pred Ambrosom

• 68’

Radeljić je zaprijetio glavom, ali pucao je nakon kornera točno u golmana

• 61’

GOOOOL za Osijek! Zabio je Borna Barišić nakon krasnog prodora i asistencije Hentyja!

• 57’

Bočkaj ubacivanjem u aut gurnuo Marića u šansu, ali on je promašio cijeli gol

• 54’

Zaprijetio je Mudražija, ali neprecizno

• 45’

Još jednom se Marić našao u prilici nakon ubačaja Bočkaja, ali njegov udarac iz voleja ide preko gola