Danas u 15 sati Osijek je dočekao Rijeku u derbiju kola. Gosti su bili uspješniji i pobjedom osigurali preskakanje današnjeg protivnika na ljestvici...

Osijek: Malenica - Lončar, Gutieri, Šorša, Mudražija, Škorić, Pušić, Marić, Hajradinović, Ćavar, Boban

Rijeka: Sluga - Raspopović, Župarić, Punčec, Mamić, Pavičić, Lončar, Kvržić, Gorgon, Heber, Čolak

• +9
Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo, NK Osijek - HNK Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Uživajte u omiljenom sportskom sadržaju u HD kvaliteti slike na MAXtv-u. Aktivirajte sportski paket ili saznajte više informacija o MAXtv-u.

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kontra Rijeke. Malenica je otišao u napad i gol Osijeka je bio prazan, ali lopta s udaljenosti odlazi pored njega

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 88’

Velika prilika za Osijek! Marić je pogurnuo loptu, ona je već prošla pored Sluge, no Lončar ju je izbio s gol linije

• 82’

Nakon kornera lopta dolazi do Hajradinovića, no on s ruba kaznenog prostora puca preko gola