Osijek je Kazahstanu u prvoj utakmici u Europi, u sklopu drugog pretkola Konferencijske lige, nadigrao s 2:1 Kyzylzhar
  • Kyzylzhar: Lobancev - Bushman, Karšakevič, Gurman, Mužek - Podio, Dos Santos, Kone, Jakovljev, Topalov - Lobzhanidze
  • Osijek: Ivušić - Leovac, Bralić, Škorić, Bartolec - Nejašmić - Brlek, Kleinheisler, Fiolić - Caktaš, Topčagić
Kyzylzhar - Osijek 0:1 (Mihret Topčagić, 58) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/tportal
Kyzylzhar - Osijek 0:2 (Laszlo Kleinheisler, 76) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/tportal
Kyzylzhar - Osijek 1:2 (Darko Nejašmić, 84-11m) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/tportal
  • 90’

Gotova je utakmica. Osijek je pobijedio 2:1 u Nur-Sultanu oči uzvrata u Gradskom vrtu

• 89’

Pritišće Osijek! Lovrićev udarac odlazi pokraj okvira gola

• 88’

Poništen gol Mierezu! Pomoćni sudac označio je zaleđe

• 84’

Autogol Nejašmića! I to kakav! Sada je 1:2 Nejašmić je vraćao loptu Ivušiću iz velike daljine i prebacio ga je. Nevjerojatno! Kakav šomk za igrače Osijeka

• 76’

GOOOOL! Osijek vodi 0:2! Kleinheisler je pucao s nekih 25 metara i lopta se zabila u gornji desni kut. Sjajan gol!

• 71’

Opet prijeti Osijek. Škorić je pucao glavom, ali nije bio precizan

• 69’

Drugi žuti karton dobio je preoštri Dos Santos, Kyzyljar ostaje s igračem manje

• 60’

Nova šansa za Osijek. Jurčević je pucao s lijeve strane šesnaesterca, ali domaći golman to je obranio

• 59’

Zakuhalo se! Pucao je Yakovlev s ruba kaznenog prostora, ali Ivušić brani

• 58’

GOOOOL! Topčagić je zabio za vodstvgo Osijeka! Jurčević je ubacio loptu s lijevog krila na glavu Topčagića koji sa sedam metara zabija važan gol