PAUZA 6 DO 8 TJEDANA

Olić opet ozlijeđen, otpada za Maltu i Izrael

21.08.2011 u 20:37

Zbog puknuća tetive u kuku hrvatski reprezentativac ponovno je van pogona, samo par dana nakon što se vratio na travnjake

Tek što se vratio na travnjak, Ivica Olić opet mora izbivati s njega! Ovaj put nije riječ o koljenu nego osjeća jake bolove u lijevom kuku. Kad je udarcem glavom u padu u subotu zabio peti gol za Bayern u pobjedi 5:0 protiv HSV-a (bio mu je to prvi prvenstveni gol nakon 469 dana), presjekla ga je oštra bol...

'Dvije-tri minute prije gola osjetio sam lagane bolove u kuku. A kad sam zabio gol, nezgodno sam pao i kao da sam iskrenuo nešto u kuku, boljelo me i probadalo i više nisam mogao potrčati, tako da sam zadnjih desetak minuta samo statirao na terenu', rekao je Olić.

Nakon liječničkih pregleda u Bayernu stigle su loše prognoze. Naš će napadač, prema prvotnoj dijagnozi poznatog Dr. Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrta morati izbivati šest do osam tjedana! Stručnjak kaže kako sličnu ozljedu nikad nije vidio, a radi se o navodno o napukloj tetivi kuka.

Slaven Bilić tako na Olu neće moći računati u ogledima protiv Izraela i Malte, a upitan je i za Grčku u listopadu.