sjajna partija

Oglasio se Bruno Petković; junak velike pobjede Dinama hladno je utrpao dva gola iz penala i tako presudio Genku

30.09.2021 u 23:27

Nogometaši Dinama su u 2. kolu Europske lige slavili na gostovanju kod belgijskog Genka 3:0. Luka Ivanušec je u 10. minuti 'načeo' belgijsku momčad, a dva je gola s bijele točke zabio Bruno Petković i tako potvrdio veličanstvenu pobjedu 'modrih'

'Jako dobra utakmica Dinama, posebice u nastavku kad smo Genku dali minimalno prostora. Drago mi je da smo odigrali ovakvu utakmicu nakon silnog pritiska koji je bio na nama. Možda je bio nepotreban, a možda i nije', rekao je nakon utakmice dvostruki strijelac Bruno Petković i dodao:

'Ipak, najvažnije je da smo pokazali da smo najbolji kad je najvažnije. Ne razmišljamo sad o pozicijama u skupini. O tome ćemo tek u zadnjem kolu eventualno razmišljati. Idemo sad utakmicu po utakmicu.'

Nakon Petkovića 'ukazao' se i strijelac vodećeg gola za Dinamo, Luka Ivanušec.

• +39
Genk - Dinamo, 2. kolo Europske lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

'Teška utakmica. U prvom poluvremenu su nas baš stisnuli i bilo je gusto. Izdržali smo i zasluženo pobijedili. Imali smo i sreće. Vratnica njima, vratnica nama. No, u nogometu je i sreća potrebna', zaključio je Ivanušec.