Dinamo je novi prvak HT Prve lige! Šibenik se solidno držao čak su imali odličnu priliku u 26. minuti, kada je Livaković spasio Modre od sigurnog pogotka. Kasnije je zagrebačka momčad dominirala i to su okrunili golom Tolića u 40. minuti. U 53. minuti Bočkaj je spektakularnim pogotkom potvrdio pobjedu i titulu HT prve lige

ŠIBENIK: Rogić - Mesa, Kvesić, Bilić, Attys - Ćurić, Skorup - Mina, Vidović, Marin - Grezda

DINAMO: Livaković - Ristovski, Šutalo, Lauritsen, Bočkaj - Ademi, Tolić - Špikić, Ivanušec, Oršić - Petković

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel
  • +30
Šibenik - Dinamo (HT Prva liga, 35. kolo) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice, Dinamo je novi prvak HT Prve lige!

• 90’

Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade

• 85’

Bilić i Grezda su dobili žute kartone

• 82’

Naguravanje igrača Dinama i Šibenika, sudac će morati pokazati nekoliko opomena

• 75’

Utakmica je nastavljena

• 71’

Utakmica je prekinuta, navijači Dinama počeli su bacati baklje na teren

• 63’

Zamjena kod Šibenika, Sahiti je ušao umjesto Attysa

• 61’

Žuti kartoni za Skorupa i Rogića

• 57’

Još jedna dobra prilika za Dinamo! Andrić je proigrao Ademija u šesnaestercu, koji je iz odlične pozicije pucao malo preko gola

• 53’

GOOOOOOL!!! Bočkaj je zabio spektakularan pogodak iz slobodnog udarca i Dinamo vodi 2:0