EURO MILJAMA DALEKO

Novi poraz: Mladi razbijeni u Švicarskoj

05.09.2011 u 21:58

U kvalifikacijskoj utakmici za nogometni EP uzrasta do 21 godine u Sionu, švicarska reprezentacija pobijedila je Hrvatsku sa 4:0

Izabranici Ive Šuška nisu imali svoj dan. Ni jednom nisu ozbiljnije zaprijetili suparničkom vrataru dok su Švicarci svoje prigode znali realizirati. Zuber je već u osmoj minuti doveo domaćine u vodstvo. U drugom poluvremenu naši su reprezentativci pokušavali nešto učiniti, no nakon pogotka Toka za 2:0 u 62. minuti igra Šuškovih izabranika se raspala. Pogocima Kasamija u 79. i Seferovića u 81. Švicarska je reprezentacija došla do uvjerljive pobjede.

Ova katastrofa samo je nastavak početnog dojma. Naime, u prvom kolu Hrvatsku je u Dugopolju svladala Gruzija. S obzirom na to da je u skupini i gotovo nedodirljiva Španjolska, već nakon dva kola Hrvati su gotovo izgubili priliku za plasman na Euro.