KORAK BLIŽE NASLOVU

Novi pogodak Jelavića za pobjedu Rangersa

10.05.2011 u 23:45

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikica Jelavić svojim je novim pogotkom još više približio Rangers osvajanju naslova škotskog prvaka, Jelavić je u 2:0 (2:0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Dundee Uniteda u susretu pretposljednjeg, 37. prvenstvenog kola postigao prvi pogodak na utakmici u 21. minuti.

Jelaviću je ovo bio 16. prvenstveni pogodak za Rangers. Konačnih 2:0 postavio je Lafferty već u 25. minuti. Jelavić je na terenu bio sve do 86. minute.

Rangers je trenutačno vodeći na ljestvici sa 90 bodova iz 37 susreta, četiri manje i utakmicu manje ima drugi Celtic koji će svoj susret 37. kola odigrati u srijedu na gostovanju kod Heartsa u Edinburghu.

Rangers će osvojiti svoj rekordni 54. naslov prvaka, a treći zaredom ako u posljednjem kolu u nedjelju kao gost svlada Kilmarnock. No, 'plavi' s Ibroxa mogli bi postati prvaci već u srijedu ukoliko Celtic izgubi od Heartsa.