kakav majstor

Njemačka oduševljena potezom kojem je i Prosinečki morao zapljeskati!

09.10.2017 u 09:24

Leon Goretzka ponovo je zablistao u reprezentativnom dresu, prekrasnim pogotkom petom protiv Azerbajdžana u visokoj 5:1 pobjedi ove nedjelje...

U Njemačkoj su 22-godišnjeg ofenzivnog veznjaka još prije par godina prozvali 'talentom stoljeća', a na svjetskoj sceni po prvi je put zablistao tijekom Kupa konfederacija, na kojem je s dva gola u polufinalu dotukao Meksiko, uz iznimnu igu na cijelom turniru.

• +4
Češka - Njemačka, kvalifikacije za SP 2018. Izvor: Reuters / Autor: DAVID W CERNY

Na svoje je Leon Goretzka ponovo došao ove nedjelje protiv Azerbajdžana kojeg vodi naš Robert Prosinečki.

Njegov pogodak petom u 8. minuti nešto je što se rijetko viđa i oduševio je njemačku javnost, a tome je pridodao i svoj treći u kvalifikacijskom ciklusu, iz blizine u 66. minuti.

U njemačkim medijima dobio je najvišu ocjenu od svih igrača Elfa, a ponovo se naglašava da će Schalke takvog igrača jako teško još dugo zadržati. Međutim, cijena bi mu se nakon Svjetskog prvenstva mogla udvostručiti...