NOGOMETNI ČAROBNJAK

Ni Lionel Messi nije mogao vjerovati: Ovo mi se nikad nije dogodilo u karijeri

18.03.2019 u 08:48

U posljednjem susretu 28. kola nogometnog prvenstva Španjolske vodeća Barcelona je u nedjelju u gostima kod Betisa slavila 4:1, a Lionel Messi prokomentirao je potez domaćih navijača

Leo Messi je u 18. minuti iz slobodnog udarca doveo u vodstvo Barcu, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+2) Argentinac je, nakon asistencije petom Luisa Suareza, pogodio za 2:0. U 63. minuti Luis Suarez je 'promiješao' četvoricu protivničkih igrača i zabio za 3:0. Odličnu partiju Messi je okrunio hat-trickom. U 85. minuti, na asistenciju Ivana Rakitića, fenomenalnim lobom je zatresao mrežu Betisa.

Poslije toga pogotka veliki dio domaćih navijača digao se na noge i pljeskom te ovacijama naklonio se Messiju.

'To mi se nikad nije dogodilo u karijeri. Zahvalan sam Betisovim navijačima. Uvijek nas lijepo prime ovdje bez obzira na to što smo im protivnici', rekao je Messi.

'Upisali smo vrlo važnu pobjedu. Nakon poraza Atletica mi smo iskoristili jako, jako dobru priliku,' dodao je.