Argentina je dominirala većinu poluvremena i to su okrunili golom Messija u 36. minuti. U nastavku je Alvarez je povećao prednost u 57. minuti, ali Australija se vratila u 77. minuti nakon autogola Fernandeza. Bila je napeta završnica, ali Argentina je sačuvala prednost i protiv Nizozemske će igrati za polufinale SP-a
  • +26
Argentina - Australija, SP u nogometu, 3.12.2022. Izvor: EPA / Autor: ABEDIN TAHERKENAREH
  • 96’

Kakva prilika za Australiju! Kuol je pucao iz odlilne pozicije u šesnaestercu, ali Martinez je fantastično reagirao

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 7 minuta sudačke nadoknade

• 88’

Velika šansa za Argentinu! Messi je dodao Martinezu koji je iz odlične situacije pucao daleko preko gola

• 80’

Kakva prilika za Australiju! Behich se sjurio u šesnaesterac Argentine i u zadnji tren je obrana očistila opasnost

• 77’

GOOOOOL!! Australija je izjednačila! Goodwin je pucao s distance i zabio je za 2:1

• 66’

Novi pokušaj Messija, pucao je s 20-ak metara i lopta je otišla iznad gola

• 57’

GOOOOOOL!! Argentina je povećala prednost! Nakon dobrog presinga golman Australije je napravio grešku i Alvarez je pospremio loptu u mrežu