engleska liga

Nastavlja se kriza Chelseaja, Arsenal jedva pobijedio budućeg drugoligaša

08.04.2018 u 21:06

Chelsea je u očitim problemima, momčad Antonija Contea u posljednjih je sedam prvenstvenih utakmica nanizala pet poraza, pobjedu te sada remi s očajno lošim West Hamom...

U 33. kolu Premier lige Arsenal je pred svojim navijačima jedva dobio Southampton 3:2. Gosti su poveli u 17. minuti golom Shanea Longa, a izjednačio je Pierre-Emerick Aubameyang u 28. minuti. Golijada je tada tek započela - Danny Welbeck je u 38. minuti zabio za 2:1, a u nastavku je S'hampton golom Charlieja Austina u 73. zabio za 2:2. Konačnih 3:2 postavio je svojim drugim golom Welbeck. Zabio je za pobjedu u 81. minuti.

'Topnici' su se mučili sa 'svecima' koji su na rubu ispadanja iz lige, bio im je ovo treći uzastopni poraz, jedna su od najlošijih momčadi u ligi.

Što onda tek reći za Chelsea. U drugom nedjeljnom susretu 'bluesi' su kod kuće protiv West Hama odigrali samo 1:1.

Domaćini su poveli golom Azpilicuete u 36. minuti, a izjednačenje West Hamu donio je Javier Chicharito Hernández u 73. U posljednjih sedam prvenstvenih utakmica momčad Antonija Contea ima očajan učinak - pet poraza, pobjedu i sada ovaj remi s 'čekićarima' koji su među najgorim momčadima...