Osijek je poveo preko Miereza u 9. minuti, ali Lokomotiva je odgovorila spektakularnim golom Aliyua (22'). U nastavku u 80. minuti Kulenović je zabio za vodstvo Lokosa i kada se činilo da će gosti otići doma s tri boda, Mierez je u 86. minuti zabio za konačnih 2:2

OSIJEK: Malenica - Omerović, Barišić, Žaper, Jurčević - Bukvić, Jugović - Fiolić, Špoljarić, Caktaš - Mierez

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, Kalaica, Žilinski - Bubanja, Marić - Kačavenda, Stojković, Goričan - Aliyu

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Lokomotiva 1:2 (Kulenović, 80') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
SuperSport HNL: Osijek - Lokomotiva, 15.4.2023. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • +18
Kohorta slavi svoj 35. rođendan, korteo prema stadionu, 15.4.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Dubravka Petric/PIXSELL
29. kolo SuperSport HNL-a, Osijek -Lokomotiva 1:1 (Promašen penal Špoljarića, 31') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Lokomotiva 1:1 (Aliyu, 22') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 86’

Velika šansa za Lokomotivu! Kulenović je izašao sam pred golmana, ali Malenica je odlično reagirao i obranio je udarac

• 85’

GOOOOL!! Osijek je izjednačio! Mierez je iskoristio lošu reakciju Čavline i glavom je zabio za 2:2!

• 80’

GOOOOL!! Lokomotiva je povela u drugom poluvremenu! Tuci je spustio loptu Kulenoviću, koji je glavom zabio za 2:1 i veliki preokret

• 77’

Mierez je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko pored gola