ispali su iz lige prvaka

Napokon se oglasio i razočarani Kylian Mbappe; poraz od Reala ga je dotukao, a sad je poslao znakovitu poruku

11.03.2022 u 09:06

Nogometaši PSG-a izgubili su u osmini finala Lige prvaka na Santiago Bernabeu od Real Madrida 3:1. Jedini gol za Parižane zabio je sjajni Kylian Mbappe koji se teško mirio s ispadanjem iz Lige prvaka

Kylian Mbappe zabio je za 1:0 pobjedu PSG-a u prvoj utakmici na Parku prinčeva, a onda je i u srijedu na Santiago Bernabeu u 39. minuti ponovno šokirao 'kraljeve'.

Na žalost za PSG, to nije bilo dovoljno jer u nastavku se razgoropadio Karim Benzema koji je uz pomoć Luke Modrića utrpao tri gola i odveo Real u četvrtfinale Lige prvaka.

Mbappe se nije oglašavao odmah nakon teškog poraza, sigurno mu nije bilo lako, posebice jer je gotovo sigurno da će sljedeće sezone nositi baš dres Reala.

• +25
Real Madrid - PSG, Liga prvaka, 9.3.2022. Izvor: EPA / Autor: Juanjo Martin

No, javio se sjajni francuski napadač dan kasnije na društvenim mrežama.

'Ovo su teški trenuci', započeo je svoju objavu Kylian Mbappe i nastavio:

'Liga prvaka je bio naš veliki cilj, ali podbacili smo. Sezona nije gotova i što god se dogodilo, mi ćemo biti zajedno i odlučni pobjeđivati do zadnje utakmice sezone. Hvala svim navijačima koji nas podržavaju u ovim teškim vremenima', napisao je Mbappe te završio navijačkim pozdravom: